Volné pracovní místo

Strojník, údržbář, řidič – dělník TS

Typ pracovního poměru: HPP    Místo práce: Třebechovice pod Orebem

Nástup: 01.09.2016    Plat: 12000 – 15000,- zařazení ve 4 platové třídě,

Náplň práce:

Zajištění provozu zimního stadionu a koupaliště podle potřeby provozovatele (zimák i v létě)

řízení, obsluha a běžná údržba mechanizačních prostředků

řízení rolby a frézy na ledovou plochu

obsluha zařízení k strojnímu sečení porostů

drobné opravy majetku města, technického zařízení, strojů, čerpadel, odbavovacího systému na koupališti, všeobecný přehled o fungování koupaliště – dávkování chemie

převozy materiálů, majetku a nářadí, výpomoc při stěhování,

práce v malém kolektivu, flexibilita, všestrannost pracovní náplně – plavčík (záchranář)

Požadujeme praxi z podobného pracovního zaměření, bezúhonnost

Vzdělání SO s vyučením, případně ÚSO s maturitou

Řidičský průkaz B, vysokozdvižné vozíky

Nabízíme práci ve spolehlivé firmě, v menším kolektivu, s všestrannou pracovní náplní

Zaměstnanecké výhody: příspěvek na stravování, zvláštní prémie,

Pracovní místo strojník – údržbář

Nabízí:  Technické služby Třebechovice pod Orebem,          IČO: 68212135

Adresa:    Masarykovo nám. 14

Třebechovice pod Orebem

503 46

Kontaktní osoba:   Pavel Ulrich

Tel.: 605548775

Email: reditel@tstrebechovice.cz

úvodní stránkakontaktymapa stránek