Městské koupaliště v místní části BOR se nachází cca 1 km od městského centra ve směru výjezdu na Týniště nad Orlicí ( ulice Týnišťská ) vedle areálu fotbalového hřiště SK Třebechovice pod Orebem. Je umístěno ve velice příjemném prostředí městského lesa a je k němu směrována cyklisticka stezka, jak částečně od železničního nádraží, tak nově zbudovaná stezka směrem ze středu města. Parkování automobilů je před areálem a v přilehlých ulicích. Dvě stání pro vozidla tělesně postižených jsou vytvořena přímo před vchodem na koupaliště.
Koupaliště má sezónní provoz, v závislosti na klimatických podmínkách, od května do září. Areál je tvořen třemi bazény s nucenou filtrací vody. Je vybaven :
- velkým tvarovaným bazénem, jehož součástí je i pět 25 m dráh s max. hloubkou 1,65 m
- kruhovým bazénem pro dětské návštěvníky o průměru 10 m a hloubce 0,3 m , kde je oblíbený vodní hřib
- relaxačním kruhovým bazénem o půměru 15 m s hloubkou 1 m s vzduchovými masážními lůžky, vzduchovým roštem a masážními tryskami.
Voda ve všech bazénech je přihřívaná slunečními kolektory a při polojasném počasí neklesne teplota vody pod 22 stupňu C. Zpravidla je i vyšší.
V areálu provozujeme 12 m tobogán se sto metrovým plastovým žlabem a skluzavku s dopadem do bazénu, dále šatny, sprchy s teplou vodou, sociální zařízení, uzamykatelné skříňky pro osobní věci, dvě občerstvovací místa, plážové volejbalové hřiště. Ve slunečných dnech zveme atrakce pro děti.
Největší devizou koupaliště je prostorná travnatá plocha kolem bazénů s krásně upravenými dřevinami a keři. Následuje zalesněná část areálu k stíněnému odpočinku hlavně pro maminky s dětmi.

Na stránce „ceník – koupaliště“ najdete ceník na sezónu 2022.

Doporučuji stránku „Fotogalerie

 

Letošní sezona 2022

 4.6. 2022 – 4.9. 2022

Provozní doba koupaliště:
Celodenní koupání 09:00 – 20:00 hod.
Odpolední koupání 17:00 – 20:00 hod.

Panoramatické (3d) snímky koupaliště:

Provozovatel koupaliště:

Technické služby Třebechovice pod Orebem – příspěvková organizace
Heldovo náměstí 528,  503 46 Třebechovice pod Orebem

e-mail: tstrebechovice@seznam.cz
tel.: koupaliště strojníci 733 745 746

www.tstrebechovice.cz

 

 

 

úvodní stránkakontaktymapa stránek