Poděkování společnosti Technické služby Třebechovice pod Orebem

Vážení,

dovolte abych poděkoval společnosti Technické služby Třebechovice pod Orebem a vašim pracovníkům kteří mně pomohli dne 11.01.2021 v ranních hodinách 06.45. až 07.15.

Měl jsem v průběhu noci zaparkováno své auto na náměstí v Třebechovicích.  Ráno po příchodu jsem zjistil že auto nelze nastartovat. V tom přijel sběrný vůz na odpadky a já jsem požádal pana řidiče zdali by mi nepomohl nastartovat přes kabely. Pan řidič mně řekl  že na jeho voze to technicky nejde ale zavolal mně na pomoc svého kolegu ( bílá Dacie).

Druhý pán mně napojil kabely ale ani tak se nepovedlo mé auto nastartovat. Požádal jsem jej tedy o odtažení z náměstí a pán mně navrhnul že mně odtáhne k autoservisu pana Ježka za náměstím.

Stalo se a po vstřícné přístupu v autoservise a zjištění závady (odpadlý kabel ze startéru), jsem opět byl mobilní.

Vaši pracovníci ačkoliv jsem se zeptal co jsem dlužen si nic ode mne nechtěli vzít, proto si dovoluji alespoň touto cestou jim velmi poděkovat za ochotu a dobrý skutek.

Sám jsem vždy také ochoten pomoci ale vím že v dnešní době není takové jednání zcela běžné a tak vám píši že si vašich lidí za pomoc vážím.

 

Přeji Technickým službám Třebechovice pod Orebem a vašim pracovníkům mnoho dobrého v začínajícím roce 2021 a pevné zdraví !

 

S přátelským pozdravem,

Mario Molata,

Ostrava

 

 

 

úvodní stránkakontaktymapa stránek